KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Álláshirdetés - Építész tervező 2K Studio

2K Studio Építésziroda építész tervező munkatársat keres azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Irodánk kereskedelmi és vendéglátóipari létesítmények, irodaházak, ipari épületek építész- és generál tervezésével foglalkozik, koncepciótervtől a megvalósulásig.

Amit kínálunk:
- Változatos tervezési feladatok
- Versenyképes fizetés, bejelentett munkaviszony
- Rugalmas munkaidő beosztás, nincs túlórázás
- Bel-budai helyszín
- Támogató, jó hangulatú csapat

Elvárások:
- Okleveles építészmérnöki diploma
- Archicad ismerete
- Legalább 3 éves, építészirodában szerzett munkatapasztalat
- Elhivatottság, gyakorlatias munkavégzés (önállóan és csapatban egyaránt)

Előny:
- Kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
- Képszerkesztő és látványtervező programok ismerete
- Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Jelentkezést az alábbi email címre várjuk:
kenert@2kstudio.hu

Létrehozás időpontja: 2021-10-28 10:31:33
Utolsó módosítás időpontja: 2021-10-28 10:32:33
Cimkék: állás, hirdetés, építész, tervező,; Beküldő: Ulrich Tamás
Megtekintések száma: 7848
Rövid link: https://mek.hu/index.php?id=46754