Aktuális

Tájépítész munkatársat keresünk - Álláshírdetés

Tervezőirodánkba tájépítész munkatársat keresünk. Irodánk intézményi zöldfelületek, városi parkok, közterek, irodakertek, magánkertek tervezésével foglalkozik.

Feladatok: Folyamatos részvétel az iroda munkáiban tervezői munkakörben, teljes körű tájépítészeti tervezés koncepciótervtől kiviteli tervig, prezentációk készítése. A tevékenység részét képezi a szakági tervezőkkel való együttműködés, esetenként tervezői művezetés.

Elvárások: Osztatlan, vagy MSC okleveles tájépítészmérnök végzettség. AutoCAD, Photoshop, Microsoft Office programok haladó szintű ismerete. Csapatban és önállóan való precíz, megbízható munkavégzés. Előny SketchUp és/vagy 3Dmax ismerete.

Amit ajánlunk: Alkalmazotti, teljes munkaidőre vonatkozó jogviszony, határozatlan idejű szerződés. Szakmai kihívás, változatos projektek, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével egy rövid motivációs levél kíséretében: varkert-terv@varkert-terv.hu

Vár-Kert Kft.

A tartalom szponzorált. A hirdetésekről és szponzorált tartalmakról bővebb információt média ajánlónkban talál: https://mek.hu/media-mediaajanlo